Zebranie Wiejskie w Ochotnicy Górnej 23 września 2018 r.

Zebranie Wiejskie w Ochotnicy Górnej 23 września 2018 r.

159 komentarzy

 1. Zgodnie z obietnica publikuje nagranie z ostatnie nadzwyczajnej sesji Rady Gminy. Przepraszam za opóźnienie, ale prowadzimy bardzo intensywną kampanię i poświęcam na to bardzo dużo czasu. Pozdrawiam wszystkim i proszę usilnie o merytoryczne i kulturalne komentarze. To jest przestrzeń publiczna wolności słowa – dbajcie o nią. Można prowadzić każdy spór w dobrym stylu. Tego Wam życzę. Pozdrawiam! 🙂

  • a co opowiadasz ludziom jak chodzisz po domach? jesteś żałosny

   Głosujemy za JURKOWSKIM

   • To niesamowite, że są jeszcze tacy, którzy zamierzają głosować na tajnego współpracownika służb komunistycznych. Wydawało się, że po doświadczeniach Targowicy, i powojennej komuny ludzie zechcą wreszcie być wolni od wszelakiego tałatajstwa, donosicieli i sprzedawczyków, którzy za koraliki gotowi sprzedać ojczyznę, społeczność lokalną i kolegów.
    Jeżeli więc, ktoś nie będący wójtem pisze, że będzie na Jurkowskiego głosował, to tylko siąść i płakać:

 2. Tadek ale beszczelnie mamisz ludzi, opowiadasz że trzeba chodniki a w innej sytuacji jestes przeciw pan Urbaniak pięknie cię rozszyfrował 1:12:30 ZOBACZCIE jaki Tadziu manipulant

  myslisz ze teraz nawalisz filmów i przykryjesz ta porażkę NO WAY

  głosujemy na wójta Jurkowskiego,

 3. Widzicie jak Królcyk wymiek wystraszył sie pod zebraniom z Tylmanowe juz go zjechali komentarzomi. I wrzucił z Górne zeby nie cytać tych pochwalnych komentarzy o Królcyku.

  • Gdyby górale byli tacy dupowłażzy jak ty, to nikt z nic nie odważył by się mówić o „ślebodzie”.
   Jesteś zaprzeczeniem górala, chyba że jesteś góralem z góry Synaj.

 4. Panie Tadeuszu mieszkańcy cenią sobie Pana bezpośredni kontakt i rozmowy z ludźmi gdzie razem z Radnymi jesteście w waszych okręgach. Wiedzą też, że nie dostaliście zgody na spotkanie z mieszkańcami w szkole w Dolnej, no ale
  bezpośrednie rozmowy z wyborcami robią swoje pozytywne wrażenie, jesteście odbierani dobrze. Macie najlepiej opracowany i wydany Program Wyborczy Porozumienie dla rozwoju Gminy. To w Panu Królczyku Nowym Wójcie ludzie widzą zmiany które muszą nastąpić nową jakość i styl zarządzania ludźmi i środkami publicznymi dla dobra nas wszystkich i gminę przyjazną nam!
  GŁOSUJEMY NA TADEUSZA KRÓLCZYKA i DOBRĄ ZMIANĘ POKOLENIOWĄ!!!

 5. To pani dyrektor głosowała na zebraniu przeciw budowie chodników? i ona chce do powiatu to już nie do pomyślenia jest przeciw Ochotnicy Gornej tak to głosowanie odebrałem.
  A co do wójta to więcej szacunku do mieszkańców obrażanie kogoś mówienie że „jesteś złośliwy” bo się dopomina o chodnik docinki i ten pan kiedyś uczył dzieci i był dyrektorem?.
  A co Pan były radny odrobił lekcję że sie przygotował. Na sesje chodził nie przygotowany bawił się komurką albo czytał gazetę byle kasa leciała.

 6. Tak to jest jak ludzie za wszelką cenę chcą się przypodobać władzy, i nie ważne są powody dla jakich to czynią. Ja nie będę nikogo oceniała, zrobimy to wszyscy w zbliżających się wyborach.

 7. Runger i Królczyk na sesji to i chamstwo się skończyło, w wyborach mówimy stop chamstwu i głosujemy za rozwojem Gminy. Głos oddam na wójta Jurkowskiego

 8. Mam nadzieję że się wójt zmieni.
  Bo Jego zachowanie wiele pozostawia do życzenia.
  Buta arogancja machanie rękami pokrzikiwania na ludzi to nie do przyjęcia.
  Zaś Pan Królczyk wypowiada się z klasą ma szacunek do ludzi.
  Będzie moja rodzina głosować za zmianą.
  A jeszcze pani dyrektor żyjąca gumę może szacunku dla oglądających.

  • Wójt Jurkowski się nie zmieni, bo on taki już jest od momentu dobrowolnego przystąpienia do podpierdalaczy. Przecież to prosty burak ćwikłowy. To taki Nikodem Dyzma a wy zastanawiacie się, czy się zmieni. Tylko się postarzeje. Prostacy się nie zmieniają a on wielokrotnie na sesjach pokazał jakim jest prostakiem. Ale, że ci radni co głosowali jak chciał, nie wstydzą się tego, to już jest pole do popisu dla psychiatrów, psychologów i socjologów.

 9. Kolejne przedstawienie Pana Wojta znowu ludzie nie mówią prawdy znowu ludzie kłamią i znowu ludzie są przeciwko Wladazowi pana kłamstwa się już skończyły i my mieszkańcy mówimy dosc papa!!! Pani dyrektor Renato nie opowiadaj dzieciom w szkole głupot ze chodniki będą robienie aż na Ustrzyk skoro nawet planów nie ma 😂😂 wiec nie rób z nas idiotów co do chodników to ten odcinek w gornej jest robiony ale kostki w tum roku nie będzie tylko nawiąza kamyków i tyle będzie. !!!! Ciemnogród to róbcie w siebie w domach ludzie nie są głupcami i widza co się dzieje !! Pani w szkole ma problem Jaki hmmm jak tu delikatnie to nazwać proszę przyjżeć Się kompetencjom pewnej nauczycielki jak uczy dzieci z tego co słyszę problem jest od lat wielu wszyscy wiedza słyszą nikt nic z tym nie robi ciężki orzech będzie do zgryzienia

  • Co się dziwisz Renatce, gdybyś chciał być dyrektorem a się na to stanowisko nie nadawał, to zrobisz wszystko ala tego który ci to umożliwi. Ja dziwię się tylko nauczycielom i rodzicom. W szkołach nie wolno prowadzić agitacji! Już za poprzedniego dyrektora, też to prawo było łamane. No cóż, człowiek może wyjść ze wsi ale wieś z człowieka nigdy!

  • Gdzieś na forum widziałem komentarz, że Renatka nie tylko poparcie dała Jurkowskiemu.

 10. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Tylmanowa popiera Jurkowskiego mamy nowy ośrodek zdrowia . Tylmanowa sie cieszy ze ograli Górna i jeszcze wspierali Królczyka by nie kupił działki pod ośrodek. Zwolennicy Królczyka mówili żeby w Tylmnowej zrobić gminy ośrodek zdrowia

 11. Tylmanowa się cieszy ze Górnej będa jeździć do ośrodka zdrowia w Tylmnowej .

 12. Dość populistom typu królczyk i Runger

  • Szkoda, że nie rozumiesz znaczenia słowa „populista”. No cóż, internet daje możliwość zaistnienia nawet takim jak ty. Zastanawiam się tylko, dlaczego nie udzielasz się na forum wójta?

 13. Pan Królczyk to jest człowiek z klasą wiarygodny uczciwy jak powiedział, że nagranie z zebranie w Górnej będzie
  to jest! no i jak ten kłamca – kapuś się czuje który cały czas najeżdża na Pana Tadka, że nie da nagrania i bredził
  ukryty pod różnymi nickami opluwał go no i co? nagranie jest i gdzież ten ” tragizm ” o którym tyle bajczyłeś i pisałeś!

 14. Przesłuchaj i się dowiesz … zreszta byłeś i wiesz jak było

  Tadek z klasa dobre, szczególnie jak opowiada głupoty o wójcie a sam nic nie zrobił przez 4 lata a teraz wielce mądry populista

  Jurkowski dobry gospodarz, głos oddam na Jurkowskiego

  • A to Tadek był cztery lata wójtem? Co zrobił Wiatr przez cztery lata, co Franczyk, co Sikora, co Brzeźny, co inni? Mylisz pojęcia! Nie masz chłopku pojęcia o samorządzie tak samo jak kapuć Jurkowski.

 15. Zośka godo ze była na otwarcie ośrodka w Tylmnowej ok 5- 7 pomieszczeń gotowyk do przyjęcia pacyjontow jedno dlo Górnej .

 16. Jedno jest pewne ośrodek w Tylmnowej wybudowany i odany, a w Górnej Królczyk działkę kupuje 3,5 roku w Tylmnowej wszyscy radni działali w jednym kierunku .

 17. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Piękny zebranie w Górnej kąkretne odpowiedzi Wójta, kultura mieszkańców. W Tylmnowej Mikolajczyk zepsuł atmosferę a mieszkańcy nie mogli rzeczowo rozmawiać z Wójtem. A szkoda. Zadymiarze nie dopuścili nawet mieszkańców z podziekowaniami dla dobrego gospodarza.

  • Chyba nie oglądałeś nagrania z zebrania w Tylmanowej. Masz jeszcze okazję, nie zostało usunięte. Kłamiesz jak sam Jurkowski. Z podziękowaniami to przemawiał jakiś dziadek językiem minionej epoki. To wyglądało tak jak w „Misiu”.

 18. Myślałem że jebnę z kopyta jak rozłożyli Tadka na łopatki od 1 godziny 12 minuta wstaje facet i czyta jak Tadek nie chce chodników w Ochotnicy Górnej ja pindole facet jest jak z kosmosu wszędzie robią chodniki a Tadek nie chce potem że chce on faktycznie ma coś z głową 🙂

 19. Jak to się stało że osoby które nigdy nie chodziły na zebrania, obecnie całymi rodzinami, jak jeden mąż meldują się jeszcze przed czasem. Cieszmy się z nagłego wzrostu zainteresowania lokalną polityką. Liczymy że również po dobrej zmianie, która i do nas nieuchronnie nadchodzi, tak samo ochoczo, między innymi przepracowani nauczyciele, w niedzielę, w czasie wolnym przyjdą za rok uchwalać sołecki budżet. Dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie, szkoda tylko że w przegranej sprawie.

 20. Tak dokładnie za 5 dni wybory! mamy jedyną szansę by raz na zawsze ukrócić utajnianie kłamstwo manipulacje wciskane przez wójta dobrowolnego tajnego współpracownika SB! skończą się ustawki i schadzki! Jurkowski zapowiada, że będą skrótowe sprawozdania z sesji to już zakrawa na manipulacje! miał szanse! nie wykorzystał jej! nie sprawdził się! wstyd taki wójta – TW Turnia!
  Pan Królczyk Tadeusz zapowiedział, że jeśli wygra wybory to sesje nadal będą nagrywane wszystko
  będzie transparentnie się odbywało w samorządzie! wprowadzi nowy styl i jakość zarządzania ludźmi i środkami publicznymi ku zadowoleniu wyborców! MY chcemy wiedzieć i słyszeć głos naszych przedstawicieli w samorządzie jak pracują dla poprawy naszego życia oraz jak się wywiązują z wyborczych obietnic!
  GŁOSUJCIE NA WÓJTA TADEUSZA KRÓLCZYKA WIARYGODNEGO UCZCIWEGO CZŁOWIEKA i DOBRĄ
  ZMIANĘ POKOLENIOWĄ! To ONI są PRAWDZIWĄ DOBRĄ ZMIANĄ dla całej gminy! a nie Jurkowski zły gospodarz!!!

 21. Jurkowski dobry gospodarz. Dobra zmiana zaczęła sie już 4 lata temu

  Głosuję na wójta Jurkowskiego

  • Nam nie zależy na tym by zemścić się na Jurkowskim, chodzi tylko o to, że kto raz zgodził się na współpracę z wrogie, może to zrobić w każdej chwili, w dodatku nie słyszałem dotąd, by przeprosił za bycie TW „Turnia”. Chcemy więc by ulżyć mu i nie dawać możliwości ponownego popełnienia błędu (?).
   Nikt i nigdzie na świecie nie powierzył dobrowolnie poważnego stanowiska osobie, która kiedykolwiek splamiła się kolaboracją z wrogiem!

 22. Wspaniała odpowiedź Wójta 2 godziny 13 minuta gdzie czytelnie wyjaśnia dlaczego nie ma Ośrodka Zdrowia w Ochotnicy G (Królczyk wstrzymał budowę )
  Oj Tadek Tadek ale mieszasz ręce opadają

 23. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Jurkowski najlepszy Wojt poieramy, !

 24. Kazdy jest panem swojego losu a wybory dają nam tą szansę by ten los poprawić . Pozyskajmy wiarygodny samorząd bo to od nas zależy wybierając godnych ludzi do rady. Znamy się prawie wszyscy i nie jes to tak trudne.
  Wiemy kto w zycu kieruje się zasadami moralnymi Stawiam na uczciwość, prawdę i sprawiedliwośc

 25. Jurkowski nie sprawdził się! to zły gospodarz! promuje siebie za publiczne pieniądze!
  Czas na zmiany i gminę przyjazną mieszkańcom!
  Głosujemy w wyborach na WÓJTA TADEUSZA KRÓLCZYKA i DOBRĄ ZMIANĘ POKOLENIOWĄ!!

 26. Tadek 4 lata robił zamieszanie a wójt z samorządem rozwijał Gminę, głos ja i moi znajomi oddadzą na Jurkowskiego

 27. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Ale Urbaniak pojechał po Królczyku całe zebranie wybuchło śmiechem ,!!

  • Śmiech na sali to fakt że nauczyciel zdania wyrwane z kontekstu przedstawia jako dowód przeciwko… jeszcze inny nauczyciel bez kompetencji… ale czegóż można się spodziewać jeśli sama dyrektor powołana na stanowisko każdy wie dzięki komu…
   Dziwię się rodzicom bo tu przecież chodzi o dobro ich dzieci….

  • Bąka Urbaniak puścił? Bo przecież mądrego nic powiedzieć nigdy nie potrafił. On też tak jak TW „Turnia” z tych, co „nie matura lecz chęć szczera”.

 28. Z durnia!! TW ” TURNIA” to cała rodzina oraz popieracze muszą być bardzo!! bardzo dumni???

 29. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Królczyk teraz strasznie maci w Tylmnowej w Ochotnicy zauważył ze jest przegrany . Mieszkańcy sa zachwyceni ośrodkiem .

 30. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Jurkowski najlepszy Wojt poieramy Tylmanowa popiera. !

 31. Nigdy więcej! nigdy więcej najgorszy kapuś TW TURNIA wójtem nie będzie!!
  Głosujemy na wiarygodnego uczciwego nowego wójta TADEUSZA KRÓLCZYKA Ochotnica popiera!
  także Dobrą Zmianę Pokoleniową!

 32. Cała prawda o Tadeuszu Królczyku , kryje się w Jego KRÓLESTWIE tzn. na JAMNYM.
  I nie chodzi tu nawet o dom Tadeusza na CYRCHLI to jego sprawa że niema szacunku dla dóbr powierzonych mu przez Rodzinę.

  Chodzi o mieszkańców Jamnego.

  Wjeżdżamy na JAMNE droga zniszczona – koncepcję Królczyka widać na każdym kroku.
  Ok. kilometr wyżej robota Wójta – konkret a nie KONCEPCJA !
  Jedziemy dalej koncepcja Królczyka , a od Pana Rusnaka kasa
  1,5 miliona zł.
  załatwione przez Wójta i co próba BLOKADY inwestycji przez KOGO ?

  Przez Tadeusza Królczyka radnego GMINY NA JAMNYM !!!

  TADEUSZ CZY TY Masz choć troch

 33. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Wczoraj był dzień Papieski ludzie udostępniAli zdjęcia Jana Pawła II. A kandydaci na wojta Ochotnicy promują słowa ku..i hu.. i rozsylaja dalej. Rozumiem ze ludzie są różni chamami ale komentowanie kur…w przez Ziemianka i Krolczyka im ujmuje bo to ze kandydaci na radnych komentują to bym olał bo to ten sam poziom co Wojtek
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2139294332808105&id=100001826764238&anchor_composer=false

  Odpowiedz

 34. Królczyk co zrobiłeś jako radny dla swojego okręgu ?

  Grunt pali ci się pod nogami to przy pomocy tego forum oczerniasz, szkalujesz obecnego wójta Jurkowskiego

  Jak można być takim podłym człowiekiem, jeszcze Runger to rozumiem bo to deb..il nawet szkoły nie skończył a pół mózgu mu wycięli i jest usprawiedliwiony

  Sam dobrze wiesz jak żyjesz, co zrobiłeś przez 4 lata – chwal się tym i proś mieszkańców o wsparcie a nie po grzbiecie kogoś chcesz zostać wójtem

  Rozpowszechniany nieprawdę, kłamiesz a wiesz jaki skok w ostatnich 4 latach zrobiła nasza Gmina, nie masz w tym nic udziału to plujesz na to , zawsze plules

  Głos oddam na wójta Jurkowskiego ja i moja rodzina, sąsiedzi, nasze osiedle.

 35. Nic ci nie pomoże wójcie ani skok pod szyld PiS ani polecenie nam takiego kandydata przez Panią Premier! oni
  zostali oszukani przez Jurkowskiego nie poznali prawdy o jego DOBROWOLNEJ działalności TW TURNIA!
  Jurkowski zapaskudził PiS! Nigdy nie zagłosuję ja i moi znajomi na takiego wójta sprzedawczyka dobrowolnego kapusia SB! Musielibyśmy mieć złamany kręgosłup moralny tak jak Jurkowski by na niego głosować! Precz z nim!
  Moje sumienie moralność uczciwość nie da mi głosować na Jurkowskiego!

 36. Cała prawda o Tadeuszu Królczyku , kryje się w Jego KRÓLESTWIE tzn. na JAMNYM.
  I nie chodzi tu nawet o dom Tadeusza na CYRCHLI to jego sprawa że niema szacunku dla dóbr powierzonych mu przez Rodzinę.

  Chodzi o mieszkańców Jamnego.

  Wjeżdżamy na JAMNE droga zniszczona – koncepcję Królczyka widać na każdym kroku.
  Ok. kilometr wyżej droga – robota Wójta – konkret a nie KONCEPCJA !
  Jedziemy dalej koncepcja Królczyka , a od Pana Rusnaka –
  kasa 1,5 miliona zł.
  załatwione przez Wójta i co próba BLOKADY inwestycji przez KOGO ?

  Przez Tadeusza Królczyka radnego GMINY !!!

  TADEUSZ CZY TY Masz choć trochę zdrowego ROZSĄDKU ???

  • Mógłbyś choć na chwilę przestać kłamać? I tak Jurkowski nie zostanie wójtem, bo Ochotniaca i Tylmanowa nie mogą sobie pozwolić by rządził nimi Judasz TW „Turnia”- Jurkowski. a kłamstwa, które tu wypisujesz będą się wlokły za tobą.

 37. Nic ci nie pomogą wójcie żadne zabiegi i podchody! by na ciebie głosować!
  Byłeś DOBROWOLNYM Współpracownikiem SB w PRL pod pseudonimem TW TURNIA!
  NIE głosujemy na wójta sprzedawczyka dobrowolnego kapusia SB! trzeba by mieć tak samo złamany kręgosłup moralny jak wójt! by na takiego kłamce dwulicowego głosować! Moja moralność uczciwość sumienie nie dałoby mi spokoju, że na Jurkowskiego głosowałem! Nie będziemy głosować na niego!!!
  Celowo wypisujesz świder jakieś kłamstwa na Pana Tadeusza myślisz, że ci uwierzymy?? NIC z tego! siejesz swoją propagandę zamęt,pewnie sądzisz, że to ci coś pomoże??? my nie tacy głupi byśmy dali ci się owinąć koło palca i omamić! Wybierzemy Nowego Wójta TADEUSZA KRÓLCZYKA!
  Głosujcie na nowego wójta Tadeusza Królczyka i Dobrą Zmianę Pokoleniową

 38. Nie wiem dlaczego atakujesz włodarza, bo to chyba on jeszcze przez kilka dni odpowiada za drogi w gminie. W tym tą na Jamnem. Jeżeli piszesz o zaniedbaniach to wszyscy widzą i wiedzą jak było w mijającej kadencji. Nawet po powodzi, kiedy mieszkańcy po tak traumatycznych przeżyciach, truchleli z przerażenia kiedy tylko zagrzmiało, ciężki sprzęt pracował na placyku koło gminy. Czasy załatwiania dzięki tym którzy walczyli o wolność i demokrację mamy dawno za sobą. Więc podziękujmy tym którzy w tamtych trudnych czasach działali w Solidarności.

 39. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Jurkowski najlepszy Wojt poieramy

 40. Świder napiszę przekornie Jamna będzie błyszczało po wygranej przez Pana Tadeusza Króliczka.
  Wszyscy wiedzą że za sytuację jaka jest w Ochotnicy Górnej to wójt odpowiada chciał pokazać swoją zawziętość złośliwość to nie pozwolił nic robić..
  Mieszkańcy są świadomi że 13 radnych przeciw dwóm radnym to oczywiście nie mieli szans.
  Jesteśmy za uczciwym Tadeuszem Królczykiem.

 41. Wczoraj był dzień Papieski ludzie udostępniAli zdjęcia Jana Pawła II. A kandydaci na wojta Ochotnicy promują słowa ku..i hu.. i rozsylaja dalej. Rozumiem ze ludzie są różni chamami ale komentowanie kur…w przez Ziemianka i Krolczyka im ujmuje bo to ze kandydaci na radnych komentują to bym olał bo to ten sam poziom co Wojtek
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2139294332808105&id=

 42. Muszą powrócić czasy kiedy sąsiad nie będzie bał się odezwać do sąsiada, bo tamten poleci i poniesie newsa. A władzy tej lokalnej krytykować nie wolno. Można tylko chwalić wszystko, wrzosowisko, targowisko,gabinety i inne bzdety. To nic że nie ma gdzie zaparkować kiedy jedziemy do gminy, kto by się przejmował takimi błahostkami. Trzeba chwalić, więc jaszcze do niedzieli, tej wyborczej, chwalcie pana, bo potem przyjdzie dobra zmiana.

 43. Nigdy więcej nigdy więcej Jurkowski kapuś wójtem nie będzie! TW Turnia
  Mamy uczciwych wiarygodnych kandydatów na wójta!
  Głosujcie na uczciwego wójta Tadeusza Królczyka i Dobrą Zmianą Pokoleniową!
  TO ONI POTRAFIĄ ZMIENIĆ złe rządy starego chorego układu!
  Przywrócić NORMALNOŚĆ i SPOKÓJ w całej gminie!
  Wprowadzić nową jakość, styl zarządzania ludźmi i środkami publicznymi ku zadowoleniu mieszkańców!

 44. Popieram Jurkowskiego

  Królczyk co zrobiłeś jako radny dla swojego okręgu ?

  Grunt pali ci się pod nogami to przy pomocy tego forum oczerniasz, szkalujesz obecnego wójta Jurkowskiego

  Jak można być takim podłym człowiekiem, jeszcze Runger to rozumiem bo to deb..il nawet szkoły nie skończył a pół mózgu mu wycięli i jest usprawiedliwiony

  Sam dobrze wiesz jak żyjesz, co zrobiłeś przez 4 lata – chwal się tym i proś mieszkańców o wsparcie a nie po grzbiecie kogoś chcesz zostać wójtem

  Rozpowszechniany nieprawdę, kłamiesz a wiesz jaki skok w ostatnich 4 latach zrobiła nasza Gmina, nie masz w tym nic udziału to plujesz na to , zawsze plules

  Głos oddam na wójta Jurkowskiego ja i moja rodzina, sąsiedzi, nasze osiedle.

 45. Głosuje na Jurkowskiego

  Krolczyk to dno!

  Jak mozna chodzic i mowic ludziom,ze on juz jest wojtem???

  To juz jakis akt desperacji bo chlop widzi,ze marbe szanse ma.

  I tadek pamitaj,ze wsrod swoich radnych masz jak to mowia wilk w owczej skorze ukryty 🙂

  A ty naiwniak ze cie popieraja 🙂

  Glosu im nie udzieliles bo boisz sie,ze cie skompromituja i sam za nich mowisz gdzie sie pojawicie. Oni musza jedynie byc figurantami.

  No co za porazka!! Dno!

  • Czyli to prawda wójcie, że ty tylko skłócić potrafisz, wprowadzić zamieszanie, to są oczywiście metody z okresu kiedy zacząłeś robić karierę kapusia jako TW „Turnia”. To jest dopiero porażka. Wstyd za takiego wójta. Jak teraz przyznać się gdzieś w Polsce, że społeczność lokalna 4 lata temu wybrała kapusia. Przecież nikt nie będzie chciał uwierzyć, że wszyscy nie wiedzieli o jego współpracy. Jakim cudem, to mogło się stać. Teraz jest problem dla PiS, dla Pani poseł Paluch, dla lokalnej społeczności, dla proboszcza z Górnej. Teraz pozostało nam tylko na niego nie głosować i liczyć, że nikt dotychczasowego błędu nam nie wypomni! Ci co popierają wójta, to albo nie wierzą IPN-owi, albo też byli umoczeni lub przez Jurkowskiego kupieni jakimiś synekurami.

   • Nie oczerniaj wójt nie był współpracownikiem był inwigilowany tak jak Kaczyński… Tadek co osiągnąłeś jako radny ? Na każdym kroku utrudniasz, ciagle kłótnia i cały sprzeciw .. zobacz wszyscy w radni mogą jakoś się dogadywać a tylko ty i Runger jesteście cały czas kontra.. na tym cierpi miejscowość bo wszystko bojkotującego … nie chcemy was i w niedziele skończą się wasze kadencje … wybierzemy nowych radnych i wójta Jurkowskiego

    • Nie kłam! Inwigilowani nie mieli pseudonimów jak Jurkowski TW „Turnia”. TW to znaczy tajny współpracownik a nie inwigilowany! Nie porównuj Jurkowskiego do Kaczyńskiego, bo obrażasz prezesa PiS oskarżając go o współpracę ze służbami PRL. Teraz wiadomo, kogo reprezentujesz ty i Jurkowski, PO! Tylko PO oskarżała Jarosława Kaczyńskiego o współpracę!

  • Spamujesz? Zabrakło pomysłów nawet na kłamstwa? Zaczynasz coraz bardziej upodobniać się do totalnej opozycji. Te same kłamstwa nie mające żadnego odniesienia do rzeczywistości i próbujące ukryć fakt bycia tajnym współpracownikiem przez kandydata na wójta St. Jurkowskiego.

 46. Nigdy więcej nigdy więcej Jurkowski kapuś wójtem nie będzie! TW Turnia
  Głosujcie na uczciwego wiarygodnego inteligentnego wójta KRÓLCZYKA TADEUSZA i Dobrą Zmianę Pokoleniową!
  To ONI zmienią! złe rządy starego chorego układu!
  Przywrócą NORMALNOŚĆ i SPOKÓJ w całej gminie!
  Wprowadzą nową jakość i styl zarządzania ludźmi i środkami publicznymi ku zadowoleniu mieszkańców!

 47. Najważniejsze na zebraniu w Górnej dla Królczyka było ze Makłowicz niemiła gdzie się odlać!!

 48. Jurkowski najlepszy Wojt poieramy

 49. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Tylmanowa popiera Jurkowskiego za piękny ośrodek. Jurkowski dobry gospodarz!

  • Nie Tylmanowa popiera, tylko ty. Tylmanowa ma przecież też swojego kandydata, więc on na pewno ma jakieś poparcie. Ty jednak jak PZPR uważasz, że „naród z partią”. Te czasy już minęły szanowni państwo Jurkowscy. Tajna współpraca dziś bardziej szkodzi niż pomaga, co było dobre w PRL, to nie teraz.

 50. Do Marek! nikt nie oczernia wójta tylko mówi i pisze prawdę o nim, że był DOBROWOLNYM współpracownikiem SB przyjął pseudonim TV TURNIA! to ty dalej manipulujesz i okłamujesz opinię publiczną jak ci nie wstyd w żywe oczy kłamać! nic nie dziwi skoro wiadomo nam gdzie był szkolony i tresowany by potem tymi samymi sposobami niszczyć kolegów żołnierzy a następnie w radzie Tadeusza Królczyka! Andrzeja Rungera! i wielu innych ludzi którzy są sobą, nie dali ci się owinąć by ich wykorzystywać w różny sposób!! ze złych rządów Jurkowskiego jest bardzo dużo ludzi niezadowolonych! tak samo ja jak i Radni niezależni nie zgodzimy się by gminą rządził wójt zakłamany wyszkolony DOBROWOLNY tajny współpracownik SB! Koniec rządów Jurkowskiego jego buty, ustawek arogancji! przez 4 lata poznaliśmy wójta jak dział nieuczciwie mając złamany kręgosłup moralny! jest człowiekiem bezwzględnym u którego liczy się tylko własne „ja i jego rodziny” to zły gospodarz i złe rządy! olewanie spraw mieszkańców! Nie chcemy dalej mieć takiego wójta DOBROWOLNEGO tajnego współpracownika! to wstyd na całe Podhale! Wybierzemy uczciwego wiarygodnego wójta! zasługujemy na takiego! Wybierzemy normalnego uczciwego przyzwoitego wójta!!
  W niedzielę tak samo postąpimy jak wójt lekceważył olewał nas, nasz głos i nasze sprawy!!!
  GŁOSUJCIE NA UCZCIWEGO WÓJTA TADEUSZA KRÓLCZYKA i DOBRĄ ZMIANĘ POKOLENIOWĄ!!!!

 51. TylmanowaOchotnicaPopiera

  dzień Papieski ludzie udostępniAli zdjęcia Jana Pawła II. A kandydaci na wojta Ochotnicy promują słowa ku..i hu.. i rozsylaja dalej. Rozumiem ze ludzie są różni chamami ale komentowanie kur…w przez Ziemianka i Krolczyka im ujmuje bo to ze kandydaci na radnych komentują to bym olał bo to ten sam poziom co Wojtek

 52. TylmanowaOchotnicaPopiera

  dzień Papieski ludzie udostępniAli zdjęcia Jana Pawła II. A kandydaci na wojta Ochotnicy promują słowa ku..i hu.. i rozsylaja dalej. Rozumiem ze ludzie są różni chamami ale komentowanie kur…w przez Ziemianka i Krolczyka im ujmuje,

 53. TylmanowaOchotnicaPopiera

  Jurkowski najlepszy Wojt poieramy! Ochotnica Górna popieramy.

 54. @TylmanowaOchotnicaPopiera

  Chyba dostaliście złe instrukcję od Wójta albo nie do końca się dogadaliście jaką taktykę przyjąć.
  Piszecie wszyscy że Wójt nie odpowiada bo nie będzie się angażował w dyskusje w której są Chu… ku…

  Proszę w takim razie wytłumaczyć jak to jest że te Chu…. Wójt POLUBIA??!!
  Zapraszam na film, który oczywiście zaraz będzie okrzyknięty jako spreparowany, nagrany przez Ziemianka albo Królczyka i w ogóle to kłamstwo….

  Lepiej się chować i obserwować niż wypowiedzieć rzeczowo!
  No ale tak to jest jak się nie ma nic do powiedzenia tylko jedyną kampanią jest hejt i rozsiewanie plotek wśród mieszkańców.

  Brawo Panie Wójcie!!!
  Brawo obrońcy Wójta!

  To jest konkretny PO-PIS TW Turnia !

 55. oto film: patrz.pl/film,lajk,170579.html

 56. Wtojcie jak ta na dziś, !

 57. Witojcie! Jak cytom o tw. „Turnia ” to myślo jak głupio pisecie. Jurkowski przesed pozytywna weryfikacje bo nie byłby w szkole dyrektorom. Ktoś dobry napisył Dzień Papieski ludzie udostępniali zdjecia Jan Pawła ll cytaty. A Królcyk Zimionek Mikolajcyk kurs. .i chu. .
  Skoda słów.

 58. Jeżeli by nie było prawdą o dobrowolnej współpracy wójta ps.TV Turnia to w trybie wyborczym dawno by zgłosił żeby się oczyscić.
  Ale prawda jest prawdą że dobrowolnie zgodził się na współpracę ze służbami.

 59. Jurkowski najlepsy gospodorza my Zośka głosujemy i ludzie z Ochotnicy tyz na wojta Jurkowskiego.

 60. Wiadomo, towarzysz zawsze bedzie za towarzyszem. Dziwię sie tylko że górala udajesz.

 61. Chyba dostaliście złe instrukcję od Wójta albo nie do końca się dogadaliście jaką taktykę przyjąć.
  Piszecie wszyscy że Wójt nie odpowiada bo nie będzie się angażował w dyskusje w której są Chu… ku…

  Proszę w takim razie wytłumaczyć jak to jest że te Chu…. Wójt POLUBIA??!!
  Zapraszam na film, który oczywiście zaraz będzie okrzyknięty jako spreparowany, nagrany przez Ziemianka albo Królczyka i w ogóle to kłamstwo….

  Lepiej się chować i obserwować niż wypowiedzieć rzeczowo!
  No ale tak to jest jak się nie ma nic do powiedzenia tylko jedyną kampanią jest hejt i rozsiewanie plotek wśród mieszkańców.

  Brawo Panie Wójcie!!!
  Brawo obrońcy Wójta!

  To jest konkretny PO-PIS TW Turnia !

 62. oto film: patrz.pl/film,lajk,170579.html

 63. Absolutnie wójta TW Turnia Ochotnica Górna nie popiera! sam sobie wypisuje Jurkowski poparcie nickiem! „TylmanowaOchotnicaPopiera” celowo takie umieszcza wpisy by siać zamieszanie i propagandę ilu to ma zwolenników! Jurkowski to najgorszy a zarazem najdroższy w utrzymaniu wójt w historii gminy! to wstyd na całe Podhale, że mamy wójta kapusia który był DOBROWOLNYM tajnym współpracownikiem służby bezpieczeństwa PRL! precz z takim wójtem! przecież nas stać by wybrać na wójta porządnego mądrego uczciwego wiarygodnego człowieka?? a nie utrzymywać dalej na stanowisku wójta skompromitowanego zakłamanego działacza PRL!!! on myśli, że my tacy głupcy i wierzymy w te jego wpisy! kapuś kłamca TW Turnia będzie nas mamił okłamywał ustawiał DOŚĆ tego!
  Głosujcie na nowego wójta Pana KRÓLCZYKA TADEUSZA i Dobrą Zmianę Pokoleniową!!!

 64. Muszę napisać że Pan Tadeusz w czasie kampanii bezpośredniej zachowuje się niezwykle elegancko i kulturalnie. To dobrze rokuje Jego kadencji. Mamy wszyscy nadzieję że również po wyborach będzie wykazywał empatię dla naszych codziennych spraw. Cieszymy się że wreszcie wsparcie [oczywiście w granicach prawa] otrzyma spółka mająca budować wyciąg. Samorząd musi wspierać takie inicjatywy. Liczymy że dotrzyma Pan słowa otwierając dla młodzieży wszystkie boiska, place zabaw, wspomoże Pan uruchomienie lokalnej komunikacji.

 65. Jurkowski najlepsy gospodorza my Zośka głosujemy i ludzie z Ochotnicy tyz na wojta Jurkowskiego.!

 66. Witojcie! Jak cytom o tw. „Turnia ” to myślo jak głupio pisecie. Jurkowski przesed pozytywna weryfikacje bo nie byłby w szkole dyrektorom. Ktoś dobry napisył Dzień Papieski ludzie udostępniali zdjecia Jan Pawła ll cytaty. A Królcyk Zimionek Mikolajcyk kurs. .i chu. .
  Skoda słów.

  • „Przesed” weryfikację? A była lustracja nauczycieli? Kiedy? Jedyne co Jurkowski musiał zrobić, to kiedy został wójtem musiał złożyć oświadczenie lustracyjne i złożył je, i dlatego wiemy, że był tajnym współpracownikiem służb komunistycznych. Gdyby nie musiał był takiego oświadczenia składać, to prawdopodobnie do dziś nie wiedzielibyśmy, że był kapusiem dobrowolnie!

 67. Głosujemy na nowego wójta Pana TADEUSZA KRÓLCZYKA i Dobrą Zmianę Pokoleniową!

 68. Ceper gigant co ty za brednie wypisujesz w nicku 18 października 2018 godz. 14: 40 chcesz beknąć za to kłamstwo???

 69. Jesteś najzwyklejszy matołek a nie górol. Kłamiesz prawie jak Jurkowski. Coś za bardzo po lachowsku zacynos pisać. Klaka Jurkowskiego nawet już gwarę ochotnicką zapomniała? Albo to nie Ochotnicoki pisom.

 70. A czy Królczyk choć raz powiedział coś lub napisał na ten temat? Nie słyszałem, ani nie czytałem. Czy wypowiadał się kiedykolwiek i gdziekolwiek na temat TW „Turnia”? Kłamiesz więc jak na Jurkowskiego przystało!

 71. Cała prawda o Tadeuszu Królczyku , kryje się w Jego KRÓLESTWIE tzn. na JAMNYM.
  I nie chodzi tu nawet o dom Tadeusza na CYRCHLI to jego sprawa że niema szacunku dla dóbr powierzonych mu przez Rodzinę.

  Chodzi o mieszkańców Jamnego.

  Wjeżdżamy na JAMNE droga zniszczona – koncepcję Królczyka widać na każdym kroku.
  Ok. kilometr wyżej droga – robota Wójta – konkret a nie KONCEPCJA !
  Jedziemy dalej koncepcja Królczyka , a od Pana Rusnaka –
  kasa 1,5 miliona zł.
  załatwione przez Wójta i co próba BLOKADY inwestycji przez KOGO ?

  Przez Tadeusza Królczyka radnego GMINY !!!

  TADEUSZ CZY TY Masz choć trochę zdrowego ROZSĄDKU ???

  • Do sweder czy ty może jechałeś kiedyś jamnym? Gdybys jechał
   To zaówazyl byc gdzie biegnie nowy odcinek drogi jak nie wiesz to już pisze konczy się za posesja pani dyrektor beka na całego 😂😂 widzisz korzyści z bycia przydupasem żłobu masz asfalt i inne sprawy które wojt zrobił dla przydupasow . Tadek trzymamy kciuki rozpierdo…. ten syf te układy ta mafie!!!!

 72. Cała prawda o Stanisławie Jurkowskim! wójt nie sprawdził się! miał szansę nie wykorzystał jej dobrze!
  to zły gospodarz! promuje siebie za publiczne pieniądze! to człowiek nieuczciwy, bez twardego kręgosłupa moralnego DOBROWOLNIE podjął współpracę z SB przyjmując pseudonim TW Turnia!
  To wstyd dla mieszkańców gminy by mieć dalej takiego wójta który był kapusiem i donosił na swoich kolegów
  w wojsku!
  Czas na ZMIANY i gminę przyjazną mieszkańcom!
  Głosujemy w wyborach na Nowego Wójta TADEUSZA KRÓLCZYKA wiarygodnego uczciwego rozsądnego przyzwoitego człowieka! i Dobrą Zmianę Pokoleniową!

 73. Zośka godo ze ośrodek w Tylmnowej downo wynajoty bo patrzy fcebuka i pise ze Piergies wynajela. Krolcyk Ziemianek Mikolajczyk, cygoniom okropnie rosylajo artykuł z kur…i chu..
  18 października 2018 at 13:52
  http://www.ochotnica.pl/pl/211/3276/sluzba-zdrowia-w-tylmanowej-w-nowym-lokalu-.html
  tu jest jasno napisane ,!!

 74. Rzeczywistości się nie da ZAKRZYCZEĆ , wszyscy dostrzegają rozwój i pozytywne zmiany w NASZEJ GMINIE tylko Książe Królczyk tego NIEDOSTRZEGA !!!

  psy szczekają a karawana jedzie dalej …

  • To nie Królczyk pisze na tym forum o zakłamaniu Jurkowskiego, o jego niechlubnej przeszłości (?). To tobie się wydaje, że skoro ty sam piszesz pod różnymi nickami, to Królczyk tak samo? Ty sobie nie wyobrażasz, że ktoś może być normalny, skoro ty normalny nie jesteś?

 75. Widzicie jak tu piyknie pisom ze Królcyk mo królestwo,Zośka godo tyz pisali ze foliom przykre ciekaw cy to prowda, ,?

  • Co cię to obchodzi trollu? Ty wiesz, że grasz tu tylko idiotę? Tak naprawdę, jesteś gorszą plotkarą niż ta wymyślona przez ciebie Zośka. Ty pewnie masz IQ 65-70, bo tylko tacy ludzie zajmują się duperelami, bo ich umysł nie pozwala to coś więcej.

 76. Niedo sie ukryć od nos z Gronika widać i Tylmonowa i Ochotnico kielo to piykno gmina ale to sycko dzioki mieszkoncom i dobromu gospodorzowi Wojtowi Jurkowskiemu. Kielo to Jurkowski zrobił ośrodek zdrowia Tylmanowej. Jarmark i parking jaki piykny ,te 4 wieże, boiska 3 dlo dzieci, fotowoltaika kazdomu poro złotych w kiesoni zostaje. Dobry gospodorz szansa na rozwój! !!

 77. Widzę ze pod wypocinam i przekleństwami Zaziably coraz mniej zwolenników Królczyka Mikolajczyka i Ziemianeka.zostali sami z rodziną i firmuja przeklinanie . Nawet radny Noworonik wycofał wpis pewnie się wstydzić! Dzień Papieski ludzie udostępniali zdjecia Jan Pawła ll cytaty. A Oni wulgaryzmy rosyłali.

 78. Ja mam takie pytanie do zwolenników obecnego wójta. Jak to jest że Pan wójt przez całą kadencję nie złożył żadnego wniosku do programów unijnych na rozwój turystyki w gminie ale dla siebie prywatnie to rodzina złożyła i dostała na pensjonaty grube pieniądze w tym samym czasie? Łącznie na pensjonaty dostali ponad 300 tysięcy. To prywatnie wójt z rodziną rozwija turystkę ale jako wójt gminy już nie?

  Każdy może sprawdzić ile i na co dostali.

  http://www.leadergorce-pieniny.pl/files/nabor_1_operacje_wybrane_do_finansow.pdf

  http://www.leadergorce-pieniny.pl/files/lista_operacji_w_ramach_naboru_1_po_uzupelnieniach.pdf

  • Dlaczego przeklejasz jedno i to samo?

   jesteś głupi i boli cie że ludzie się starają i coś osiągają nikt ci nie bronił startować i też może być dostał. Pamiętam spotkania w WOK jak przyjeżdżał przedstawiciel LGD i mówił jak pisać wnioski na co i jak starać się o kasę

   Boli cię? co?

   wiele instytucji dostało dofinansowania
   – przedszkole w górnej ponad milion złotych
   – przedszkole w dolnej i dom seniora 4,5 miliona

   Jak ludzie mają głowę na karku i jej używają i lokują te pieniądze w Ochotnicy to o co ci chodzi? jesteś tępym zazdrośnikiem

   wolałbyś aby wszyscy przykryli dom folią tak jak Królczyk?? zejdź na ziemie,

   • Wybierzemy tego, który nie był i nie jest kapusiem, bo jest nadzieja, że nigdy nie będzie! Nie można tego powiedzieć o Jurkowskim i dlatego wybierzemy KRÓLCZYKA!

 79. Czy gmina Ochotnica Dolna to ma być skansenem minionej epoki socjalizmu? w której rządzili towarzysze?? a u nas rządzi wójt DOBROWOLNY Tajny Współpracownik ” TURNIA ” który chce podporządkować wszystko i wszystkichpod swoje dyktando i korzyści! to znaczy jesteś za mną i głosujesz na mnie zrobię ci co chcesz! wyasfaltuję drogę, lampy świecą koło ciebie, będziesz czerpał korzyści, załatwię ci…, dam ci…, bo jesteś ze mną!
  a sam kapuś- wójt korzyści czerpie z gminnego najwięcej: żona żywi największą ilość dzieci po najwyższeej stawce, szwagierkę dyrektorkę zrobił, syna nauczyciel wszyscy usadowieni na państwowych stołkach! rozwija turystykę tylko u siebie i dla swoich! z unii dostali dofinansowanie ponad 300tysięcy. To my wyborcy mamy teraz jedyną szansę by Tajnego dobrowolnego współpracownika Turnia odsunąć od władzy! i raz na zawsze pozostawić rządzenie gminą innym uczciwym wiarygodnym kandydatom i ludziom! a nie dobrowolnemu kapusiowi służby Bezpieczeństwa PRL !! To wstyd na całe Podhale a może i Polskę by naszą gminą rządził taki wójt! utrzymywany znaszych podatków!! NIE CHCEMY dalej mieć takiego wójta Dobrowolnego tajnego współpracownika SB!!
  W niedzielę idźcie licznie na wybory i poprzejcie Uczciwego Wiarygodnego Kandydata na Wójta Pana TADEUSZA
  KRÓLCZYKA i Dobrą Zmianę Pokolwniową! To jest szansa na DOBRĄ ZMIANĘ i gminę przyjazną mieszkańcom!!!

  • Jesteś naprawdę podłym człowiekiem i dlatego przegracie te wybory..

   Co ty opowiadasz: jest napisane że MIAŁ BYĆ, prokurator IPN umorzył postępowanie. Wiesz ilu ludzi inwigilowano? całe tabuny ? księża itd wielu z nich nawet nie wie że ma teczkę.. Pomawiasz uczciwego człowieka a to jest KARANE był dyrektorem ponad 25 lat a obecnie jest wójtem. Gdyby współpracował byłaby informacja o tym.

   Grunt się pali coraz bardziej: jedna i ta sama osoba pisze, pewno Tadziu ciekawe czy się przy tym PODNIECA?

   No co jeszcze wymyśli ta chora głowa ? aby tylko się dorwać do stołka i wreszcie zacząć spłatę wielkiego długu

   GŁOSUJĘ NA WÓJTA JURKOWSKIEGO, to dobry i uczciwy człowiek a przy tym świetny gospodarz, fakty mówią same za siebie, Tadziu jesteś dno

   • Nie wiemy wszystkiego. Ale podłość kapusia polega na tym, że przystąpił do współpracy dobrowolnie. To znaczy, że dla samej przyjemności podpierdalania, bo nawet służby mu nic nie obiecywały. Ty naprawdę nie rozumiesz tego co jest na stronie IPN. Prokurator umorzył postępowanie, bo Jurkowski złożył oświadczenie zgodne z prawdą, czyli przyznał się do współpracy. Przepisy odnośnie lustracji są takie, że po takim oświadczeniu prokurator sprawdza czy „donosiciel” czegoś nie zataił i jeśli nie zataił, to robi to, co zrobił w przypadku Jurkowskiego. Co nie zmienia faktu, że Jurkowski DOBROWOLNIE zgodził się donosić na kolegów! W dodatku ten fakt przed wyborcami zataił! Wiesz kiedy może nastąpić odpuszczenie grzechów? Po szczerym żalu za grzechy, wyznaniem ich i zadośćuczynieniu. Jurkowski ani jednego warunku nie spełnił!

   • Pamiętaj mącicielu!!! Inwigilowani nie mają pseudonimów TW! IPN nie myli inwigilowanych z kapusiami! Rozumiesz? Czy jeszcze nie! JURKOWSKI BYŁ TW „TURNIA”, czyli współpracownik a nie inwigilowany!

 80. Głosujemy na uczciwego wiarygodnego kandydata na wójta Pana KRÓLCZYKA TADEUSZA i Dobrą Zmianę Pokoleniową! Ludzie chcą zmian i gminy przyjaznej! to w Panu Królczyku widzą, że wprowadzi nową jakość i styl zarządzania ludźmi i środkami publicznymi!

  Adam! wójt nie był inwigilowany tylko DOBROWOLNIE podjął współpracę z SB! przyjmując pseudonim Turnia!
  a to jest zasadnicza różnica! i to z Jurkowskiego jest nieuczciwy człowiek donosił na kolegów żołnierzy był kapusiem! to nie pisze Pan Tadek tylko ja! daj mu spokój! nie poniżaj uczciwego wiarygodnego mądrego człowieka!

 81. Witojcie właśnie wstyleg piesy ujadaja cosik lazi po drodze. Jakie glopie te co piso od Królcyka i tu przykład Dobry gospodorz wyburzyl sklep z poprzednie epoki kolo gminy to krzyceli źle, ze wrzosy jramak będzie a teroz krzycom ze niekcom gminy z poprzednie epoki. T wkojcu co chcom!

 82. Widzicie mnie Jozka za Gronika ludzie popierajom, ludzie nie chcą gminy pokryte foliom ,chcą Dubaj kie by godali o nos ze to som chlopy z Dubaju z Ochotnicy,!! Dobry gospodorz Jurkowski tak zrobi i ludzie go popirajom!

  • O tobie można napisać tylko jedno, starzy mówili, że w tobie „ani gwary, ani pary”. Gdybyśmy mieli odnosić się do twojego pisania, to nie poparlibyśmy nikogo, kogo ty popierasz, bo masz tak głupie teksty, że aż nie śmieszne. Silisz się na dowcip a wychodzi nic.

 83. Głosujemy na uczciwego kandydata na wójta KRÓLCZYKA TADEUSZA i Dobrą Zmianę Pokoleniową!
  Ludzie chcą zmian i gminy przyjaznej i to w Panu Królczyku widzą, że potrafi wprowadzić nową jakość i styl zarządzania ludźmi i środkami publicznymi! ku zadowoleniu mieszkańców!

 84. DOBRY Gospodarz !!!

  Tylmanowa popiera Wota Jurkowskiego!! Nie dla ludzi promujących kur.i chu. (Królczyk. Ziemianek Mikolajczyk.Górnicki ) W Dzień Papieski! !!

  • Czy ci trzej używali takich słów?Czy kłamiesz na potęgę? Jurkowskiemu nie pomożesz a potem będziesz się musiał wstydzić swoich kłamstw, nie mówiąc już o odpowiedzialności moralnej.

 85. Jurkowski to zły gospodarz! Nie sprawdził się! Promuje siebie za publiczne pieniądze! Podjął dobrowolnie współpracę z SB przyjmując pseudonim TW Turnia! Nie głosujemy na takiego kapusia wójta!
  PRAWDA zawsze się obroni!
  Czas na ZMIANY i gminę przyjazną mieszkańcom!
  Głosujemy na uczciwych kandydatów na wójta! na Pana Królczyka i Dobrą Zmianę Pokoleniową!

 86. Chyba dostaliście złe instrukcję od Wójta albo nie do końca się dogadaliście jaką taktykę przyjąć.
  Piszecie wszyscy że Wójt nie odpowiada bo nie będzie się angażował w dyskusje w której są Chu… ku…

  Proszę w takim razie wytłumaczyć jak to jest że te Chu…. Wójt POLUBIA??!!
  Zapraszam na film, który oczywiście zaraz będzie okrzyknięty jako spreparowany, nagrany przez Ziemianka albo Królczyka i w ogóle to kłamstwo….

  patrz.pl/film,lajk,170579.html

  Lepiej się chować i obserwować niż wypowiedzieć rzeczowo!
  No ale tak to jest jak się nie ma nic do powiedzenia tylko jedyną kampanią jest hejt i rozsiewanie plotek wśród mieszkańców.

  Brawo Panie Wójcie!!!
  Brawo obrońcy Wójta!

  To jest konkretny PO-PIS TW Turnia !

 87. STOP! Królczykowi i jego Krzykacza co nic dla naszej gminy niezrobili .sycko źle i źle

 88. STOP! Jurkowskiemu dobrowolnemu współpracownikowi służby bezpieczeństwa TW Turnia i staremu układowi! co sobie drogi wyasfaltowali za publiczne pieniądze!

 89. STOP! Jurkowskiemu i staremu układowi co drogi wyasfaltowali sobie! za nasze pieniądze!

 90. Jurkowski najlepsy Gazda kielo to dobrego dlo nos zrobił TAK dlo wojta Jurkowskiego

 91. My chcomy Dubaj w Ochotnicy a nie gmino folia przykrytom. Dosyć tyracki po świecie !Dobry gospodorz Jurkowski to zrobi

 92. DOBRY Gospodarz !!!

  Tylmanowa popiera Wota Jurkowskiego!! Nie dla ludzi promujących kur.i chu. (Królczyk. Ziemianek Mikolajczyk.Górnicki ) W Dzień Papieski!

 93. DOBRY Gospodarz !!!

  Ochotnica popiera Wota Jurkowskiego!! Nie dla ludzi promujących kur.i chu. (Królczyk. Ziemianek Mikolajczyk.Górnicki ) W Dzień Papieski!

 94. Jurkowski NAJGORSZY gospodarz ! zrobił dobrze dla siebie i swojej rodziny! Promuje siebie za publiczne pieniądze!
  To dobrowolny tajny współpracownik SB! Nie chcemy wójta kapusia TW Turnia! Niech jedzie do Dubaju! NIE dla wójta Jurkowskiego!
  GŁOSUJEMY na uczciwego KANDYDATA na wójta KRÓLCZYKA TADEUSZA i Dobrą Zmianę Pokoleniową!
  Ludzie wybiorą Dobrą Zmianą!!!

 95. śweder REAKTYWACJA

  UWAGA – ŚWEDER – został zablokowany – PRAWDA W OCZY KOLE PANIE KRÓLCZYK !!!

  zachęcam do poczytania wpisów – pod – śweder !!!

  a przekonacie się jaka jest prawda o KRÓLCZYKU .

  • Przestań kłamać! To nie te lata kiedy byłeś TW. Dziś ludzie myślą inaczej i nie potrzebują już dyktatury jak za komuny. Kłamiesz codziennie. Jeżeli zostałeś zablokowany, to jakim cudem piszesz teraz? Z innej szkoły? Czy może ty piszesz a ktoś wkleja? Jurkowski dał się poznać jako człowiek, który nie rozumie co to jest demokracja, praworządność i uczciwość, on potrafi tylko coś po znajomości załatwić, podlizać się, skłócić ludzi między sobą, zwolnić niepokornych nauczycieli, zmienić dyrektora. Gdyby więc wygrał teraz, to już w ogóle by się z mieszkańcami nie liczył.

 96. Mam łogromnom prośbe coby wszyćka pośli na te wybory. Kazdy głos sie licy. Kaździudki. Pokozmy ze fcomy to domy rady się zmobilizować. idźmy wszyćka.

 97. Zeby my potym nie narzykali że władza nie dobro.

 98. Glos na najlepszeggo wojta pana Jurkowskiego!

 99. Rungier ostatnie dni twoje -bo ty to oszolom jak i filas nieudacznik i kretyn tadek!

  • Jak możesz mówić, że Jurkowski wójtem przed wyborami? Jednocześnie zarzucasz Królczykowi, że jego zwolennicy piszą to samo? Kłamcy tak mają, że nawet nie wiedzą kiedy kłamią.

 100. Królcyka kiedy będziesz za Gronikom my Zośka mo my pytanie do ciebie kiedy będziesz!

 101. Mrolczyk kompromitacja??

  Jak mozesz sie glosic wojtem za wczasu!

 102. Krolczyk wez na wstrzymanie bo zavzales gwiazdorzyc!!

 103. DOBRY Gospodarz !!!

  Tylmanowa i Ochotnica popiera Wota Jurkowskiego!! Nie dla ludzi promujących kur.i chu. (Królczyk. Ziemianek Mikolajczyk.Górnicki ) W Dzień Papieski!

 104. Ochotnica głosuje na uczciwego wiarygodnego kandydata na wójta KRÓLCZYKA TADEUSZA i Dobrą Zmianę Pokoleniową!!

 105. DOBRY Gospodarz !!!

  Tylmanowa i Ochotnica popiera Wota Jurkowskiego!! Nie dla ludzi promujących kur.i chu. (Królczyk. Ziemianek Mikolajczyk.Górnicki ) W Dzień Papieski!

 106. To ludzie do poniedziałku, Zyco wygrane panie Wojcie by NASA gmina się rozwijala .Jurkowski najlepszy gospodorz. Głosujomy na Pana i PiS, !

 107. Jaki jest wynik w Górnej!

Napisz odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Loading Facebook Comments ...
'); });
'); });