Przewodniczący odwołany – znamy nowego.

Dotychczasowy Przewodniczy Rady Gminy Tadeusz Królczyk został odwołany stosunkiem głosów 9:6. Nowy przewodniczącym Rady Gminy został dotychczasowy zastępca Franciszek Ziemianek wybrany stosunkiem głosów 11:4.

O swoim odwołaniu poinformował również przewodniczący na profilu facebookowym:
https://www.facebook.com/tadeusz.krolczyk

„Informuję, że w dniu dzisiejszym zostałem odwołany z funkcji przewodniczącego Rady Gminy liczbą głosów 9:6
 
Wynik przyjmuję z pokorą i bez zaskoczenia.
 
Ta decyzja w znaczmy stopniu ograniczyła mi możliwości działania na rzecz mieszkańców, ale ani w 1% nie odebrała chęci do pracy.
 
Moje zmaganie w samorządzie przypominają walkę biblijnego Dawida z Goliatem. Warto pamiętać kto ostatecznie tę walkę wygrał. 🙂
 
Nie tracie ducha ani nadziei – w naszym samorządzie zostały zapoczątkowane zmiany, których się już nie da powstrzymać – to tylko kwestia czasu – zatem cierpliwości życzę…
 
Nowym przewodniczącym został Franciszek Ziemianek, dotychczasowy zastępca przewodniczącego.
 
Dziękuję wszystkim za wsparcie – bardzo to doceniam !”

 

96 komentarzy

 1. POSADE MU ZABRALI ,ALE MĄDROSCI MU NIE ZABIERA

 2. Trzymaj się Tadeusz!!! To było do przewidzenia, tylko szkoda, że znalazł się jeden kret. Luzie muszą ocenić kto z Rady chce rozwoju a kto tylko trwania na stołkach…

 3. Wyrazy współczucia Panie Tadeuszu , mam nadzieję jednak że dalej będzie Pan dbał o interesy mieszkańców Ochotnicy Górnej !!!

  Pozdrowienia!!!

 4. Kolego Emilu !!! nie wiem kim jestes, czy synem wojta , czy kimś innym, ale takie słownictwo nie przystoi. !!!
  To świadczy o Twoim poziomie intelektualnym, którego jak widac nie masz. Twoja teoria spiskowa jakoby na tym portalu tylko dwie osoby komentowały jest porównywalna to wszystkich teorii Macierewicza razem wziętych !
  Twoj ton i poziom wypowiedzi swiadczy o twoim totalnym zakompleksieniu !

  Tadeusz – dziękuję za próbę ogarnięcia tej hołoty przez okres Twojego przewodnictwa i za podniesienie poziomu debaty na sesjach gminy i mam nadzieje że to małe nieporozumienie nie odbierze Ci chęci dalszej pracy dla dobra naszej gminy.

  Ufam w to i mam nadzieję że nie jestem odosobniony w przekonaniu iż nastepnym krokiem mieszkańców powinno byc odwołanie Pana zakompleskionego Wójta.

  • 1) kolego Emilu nie wiem o czy mówisz (o szczawie i o jakis Tadka biznesach)

   2) widzę że nawet masz problemy ze zrozumieniem tekstu (może wieczorowe jakieś liceum tam Cie nauczą pracy z tekstem)

   3) powtarzam Ci że nie przystoi nawet NIE debilowi taki poziom wypowiedzi

   4) bardzo mi przykro że znowu poziom debaty lokalnej na sesjach osiągnie dno, bo niestety ale na dzień dzisiejszy nie ma człowieka który mogłby godnie zastąpić Tadeusza – znowu będziemy się cofać jako gmina bo dla wojta nie jest ważna zmiana na lepsze tylko fakt iż jest ktoś kto go przewyższa pod każdym wzgledem średnio 10 razy .

   dalej twierdze ze należy teraz zebrać podpisy za odwołaniem wojta

   • Mam takie samo zdanie jak Rafał, myślę że uzyskanie odpowiedniej liczby głosów za odwołaniem wójta to żaden problem.

  • PAN TADEK MA WIECEJ PIENIEDZY JAK WOJT , I NIE MUSI ZEBRAC ,PAN RAGIER TAK SAMO .A TY ZAJMIJ SIĘ SOBA .MAJĄ WYGLAD I PODSTAWE, NAPRZYKŁAD NA WÓJTA HA HA \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\.\\\\\\\\\\\\\\\\PANIE TADKU RÓB SWOJE , CICHO ,CICHUTKO,A WSZYSTKO BEDZIE OKEJ.;;;;;;;;;;JESTESMY Z WAMI CHŁOPAKAMI ,AZ DO KONCA SWIA

 5. Gratulacje dla rady popieram, dość tych Tadków i Rungerów dość tych plotek

  • rozumiem że popierasz marazm, kolesiostwo, zakompleksienie i układy które były do tej pory ?
   widocznie masz w tym udział.

   Do poki sesje nie były transmitowane nikt nie wiedział oprocz radnych co tam sie dzieje w tej gminie, ale na szczeście mądry gość chciał żeby wszystko było transparentne co jak widać nie spodobało się władzy ….

   i mamy efekt….

  • Jeżeli piszesz coś takiego, to podaj jakieś przykłady. Ty chyba nawet nie rozumiesz co słowo plotka znaczy.

 6. Ty pilnuj swojej rodziny ,i nie rób zamieszania, zareczasz się i po wyborach zrywasz .

 7. Odwołujemy wójta i zapraszamy dziennikarzy z programu UWAGA!

 8. Ten komentarz spowodował u ciebie skurcze tętnic, niedotlenienie przestrzeni po mózgowej i następcze napady senności. Mam rację?

  Tadeusz ugnie kark platfusom kwestia czasu, to bardzo wysoko wykształcony, inteligentny i z dużą dozą trafnie oceniający ripostą polityk zapowiadający się na duży format.

  A może zacząć opowiadać o rodzinie Państwa Jurkowski? Trochę tego jest.

 9. uuuu…co? Darmową saunę masz w Pensjonacie Jurkowski czy co?

  • Wysoki poziom rozmowy dwóch dorosłych facetów… nie ma co.

  • Powiało seksizmem…Dyskryminacja i konstatacja to typowe męskie zachowanie.

   Walczę przeciwko męskiej dominacji językowej.

  • Póki co nie blokuję, ale usunąłem komentarze.

   • Agresja, podobnie jak wiele innych emocji, jest zaraźliwa:)

    Emilowi i osobie o pseudonimie „Ochotniczanin” proponuję zrobić parę ćwiczeń

    Ćwiczenie: Połóż się na plecach, unieś głowę i górną część tułowia. Podciągnij kolana i obejmij je ramionami. Kołysz się lekko na wygiętym grzbiecie. Możesz zamknąć oczy.

    Efekty: Pozycja embrionalna zmniejsza napięcie mięśni wokół kręgosłupa, co korzystnie wpływa na psychikę. Przywraca poczucie bezpieczeństwa, relaksuje i uspokaja. Pozwala zapanować nad myślami.

   • Zablokuj! Co sobie będziecie żałować! W imię świętego spokoju…..

   • za to pójdziesz siedzieć

 10. Wszyscy Izraelici bali się Goliata, bo był naprawdę olbrzymi. Dawid poszedł do strumienia, poszukał pięciu gładkich kamyków i włożył je do torby. Potem wziął procę i ruszył w stronę olbrzyma. Kiedy Goliat go zobaczył, nie mógł uwierzyć, że ktoś taki chce z nim walczyć. Szybko pobiegł w stronę Goliata. Następnie wziął kamyk z torby, włożył do procy i rzucił go z całej siły. Kamyk uderzył Goliata prosto w czoło i olbrzym od razu upadł na ziemię! Gdy Filistyni zobaczyli, że zginął ich najsilniejszy wojownik, wszyscy zaczęli uciekać. Izraelici ruszyli w pogoń i zwyciężyli wrogów.

  KIBICUJĘ WAM MOI KOCHANI BRACIA I SIOSTRY.

  • Emil, lecz się biedaku!

  • Drogi Emilu…

   § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

   Dz.U.1997.88.553 – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny

  • Panie Emilu wszyscy tzn. kto np?

  • Nie karmić trolla!!!
   Jaki z niego pan? Albo czyj kolega?
   Emil to po prostu internetowy troll!!!!
   Proponuję nie podejmować z nim dyskusji, bo to dla niego karma!
   Polemizować można z poważnymi ludźmi którzy mają coś do powiedzenia a to jest tylko i wyłącznie TROLL!!!

  • Dlaczego tak źle życzysz jakiejś kobiecie? Przecież kobieta, to nie rzecz.

  • O czym w ogóle mówisz?! O jakim dziadku i jakim strzelaniu?

  • A Tadek to Twój kolega żebyś tak się do niego zwracał? Zachowuj się i napisz Pan Przewodniczący

 11. „Dzisiaj jesteśmy zaledwie skałami w rzece, za kilka lat los może wznieść nas jako tamę, o którą zostanie rozbity główny strumień, po to tylko, aby popłynąć naprzód nowym korytem”
  Panie Tadeuszu trzymamy za Pana kciuki

 12. Może jeszcze się nazwij Pomazańcem Bożym…

 13. buntownik z wyboru

  „Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor.”

  Józef Beck

  Panowie i Panie głosujący za odwołaniem Pana Tadeusza Królczyka z funkcji Przewodniczącego Rady Gminy Ochotnica Dolna:

  1. Jan Franczyk
  2. Jan Jagieła
  3. Lech Wiatr
  4. Stefan Nogawka
  5. Władysław Brzeźny
  6. Maria Franczyk?
  7. Franciszek Ziemianek?
  8. ?
  9. ?

  Wy nie macie HONORU!

  Dopuściliście się zdrady, ponieważ podjęliście działania niezgodne z interesem mieszkańców naszej wsi. Co więcej! Zdradziliście samych siebie. Sprzedaliście się! Postąpiliście wbrew ludziom, którzy na Was zagłosowali w wyborach i liczyli na to, że będziecie godnie reprezentować ich interesy.

  W tym momencie reprezentujecie wyłącznie interesy Wójta, który w przeciwieństwie do Pana Tadeusza niewiele reprezentuje swoją własną osobą i w obawie przed konkurencją musi uciekać się do podstępnych intryg i robienia sobie PR uczestnicząc w imprezach gminnych, odwiedzając przedszkola, trojaczki, oczywiście dokumentując wszystko i umieszczając zdjęcia na stronie Ochotnicy.

  Albumem z kolorowymi zdjęciami oczu Pan ludziom nie zmydli!

  „Niestety” – Ochotnica to nie Ciemnogród, jak Pan zapewne sądzi a ludzie tutaj mieszkający potrafią samodzielnie myśleć w przeciwieństwie do Radnych Nieporadnych, którzy są na Pańskich usługach.

  Socjalizm jest chorobą nieuleczalną! Nie po to Mojżesz chodził z Żydami przez 40 lat po pustyni, że nie mógł trafić. Tylko, żeby wymarło pokolenie urodzone w niewoli. Tak samo u nas musi przyjść nowe pokolenie, które komuny nie zna i zacznie myśleć inaczej.

  Rozliczymy Was przy następnych wyborach!

 14. Witajcie, Wiem, że emocje są duże, ale proszę piszcie bardziej stonowane komentarze. Nie ulegajcie niczym prowokacjom – te osoby tylko na to czekają, żeby Was sprowokować a potem okrzyknąć, że zwolennicy Królczyka są agresywni i niekulturalni. Jestem absolutnie za wolnością słowa, ale bez wulgaryzmów i obrażania, dlatego byłem zmuszony usunąć kilka komentarzy. Pokażmy, że potraficie 🙂

 15. Jaka strona, taki poziom dyskusji. Jednym słowem wstyd. Królczyk zasiał wiatr i zbiera burzę. Udziela się mu poziom doradcy Andrzeja, rozumuję z powyższych postów – jego wykształcenie przerosło jego inteligencję.

 16. Jaka strona, taki poziom dyskusji. Jednym słowem wstyd. Królczyk sieje wiatr i zbiera burzę. Udziela się mu poziom doradcy Andrzeja, rozumuję z powyższych postów – jego wykształcenie przerosło jego inteligencję.

 17. Panie Tadeuszu, zanim zacznie się Pan porównywać do biblijnego Dawida, proszę prześledzić jego całą historię. Zobaczyć do czego doprowadziło jego mylne pojęcie o swojej wielkości oraz jego wielka pycha. Niech Pan pamięta, że szybko tracił swoją wielką świetność, zaczął szemrać przeciwko Bogu, zabił swojego najlepszego przyjaciela tylko dlatego, że wcześniej uwiódł jego żonę i spłodził jej dziecko. Bóg ukarał go tak, że już nigdy nie odbudował swojej potęgi i do końca życia był marnym królem. Dawid to tak naprawdę postać tragiczna. Król, który zagubił się w swojej pyszności i przez pewien czas miał na pieńku z samym Bogiem. Rozgniewał Boga sprzeciwiając się jego woli.

  • Dokonał Pan własnej interpretacji Księgi Samuela, cóż jak każdy gorliwy katolik. Zachęcam do sięgnięcia po Stary Testament i proponuję przeczytać jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem. I dowiedzieć się kim był Saul…

  • Czyżbyś wójta uważał za Boga?

 18. Jeżeli chce się rządzić a nie służyć, to efekt jest taki jaki jest. Zresztą doradca Andrzej spowodował zniżenie się Królczyka do jego poziomu. Szkoda. Jaka strona, taki poziom dyskusji.

 19. zmiana, zmiana - remont

  Fajnie, teraz już ewentualne dowody wdzięczności nie trzeba tarmosić po schodach 🙂

 20. Tylmanowa buduje osrodek zdrowia, Ochotnica Dolna buduje basen, a Ochotnica Gorna ma koncepcje. Czy to nie jest smieszne? Jesli tak maja dzialac radni z Ochotnicy Gornej to ja dziekuje, a odwolanie Pana Przewodniczacego jest tego przykladem, ze koncepcje nigdy jeszcze niczego nie zbudowaly, jesli nie ma sie miejsca by cokolwiek budowac. Ja wiem, ze zaraz bede mial tutaj piec stron a4 opisu jak to potrzebne sa koncepcje ale takie koncpcje to tak samo jakbym sobie chcial wybudowac dom na dzialce sasiada – zrobie plan. zaprojektuje ogrod… ale domu nie wybuduje bo dzialki nie mam. Tyle kasy wyjedzie z Ochotnicy za stos kartek. Nie tego sie spodziewalem. Prosze tylko nie pisac teraz bzdet jak to wszystko pieknie bedzie kwitlo jak bedziemy miec koncepcje, bo to w Dolnej ludzie beda plywac w basenie, w Tylmanowej beda miec nowiutki Osrodek zdrowia, a w Ochotnicy bedziemy wertowac… koncepcje. Mozna pieknie pisac, pieknie mowic o koncepcjach ale to jest po prostu zal. Koncepcje to sobie mozna robic jak sie ma nadmiar pieniedzy, jak sie ma na czym realizowac te koncepcje. Jestem zdruzgotany tym, ze zostaly przeglosowane koncepcje… szkoda… zal…

  • Powiedz mi arnoldziku, a Tylmanowa, to ośrodek zdrowia bez koncepcji i bez projektu buduje? A Ochotnica Dolna, to basen bez koncepcji i projektu będzie budować? Więc czemu dosysasz się do Górnej?

 21. Ją myślę że niema co gadac że Runger debil czy PAN Tadek oni kontrolowali temat ogladalem wszystkie sesje to co pokazał stefek Władek Jagiela czy Leszek to określenia brak oni nie zrobili nic to takie firmie że brak słów i takimi ludźmi można sterować panie Tadku dzięki i niedajcie się tylko ktoś was zdradzil

 22. zmiana, zmiana - remont

  Są jakieś wolne wakaty nie przewidziane dla rodzinki? pytanie do sołtysa gminy…

 23. najbardziej rozbawił mnie ten zwrot ” polityk zapowiadający się na duży format” Tadek sam to napisałeś, bo Andrzej by tego nie sklecił ;0

 24. najbardziej rozbawił mnie ten zwrot „polityk zapowiadający się na duży format” … tadek sam to napisałeś, bo Andrzej by tego nie sklecił hahahaha

 25. Emilu czy mieszkańcy mogą komentować w internecie na innej stronie .Proponuje zrób niezależną ;;TV SPRAWIEDLIWI ;; Wtedy porównamy kto jest debilem czy matołem itp; chyba ze nie wiesz jak to zrobić
  to zgłoś się do Tadka myślę że pomoże .Cy jesteście za taką stronom //////////////pozdrawiam .
  PS. Tadek rób swoje jesteśmy cierpliwi efekty widać .

 26. Zadziwiający wysyp różnego rodzaju plew na tym forum dzisiaj.
  Cieszcie się chwilą, bo nie będzie zbyt długo trwać!

 27. IMPERIUM KONTRAKTAKUJE

  IMPERIUM TRZĘSIE PORTKAMI I KONTRATAKUJE, BO PRZESTRASZYŁO SIĘ ILOŚCI POSTÓW I ZAINTERESOWANIA ODWOŁANIEM PRZEWODNICZĄCEGO 🙂 I WYSYŁA EMILA I INNYCH ŻEBY ROBIĆ WRAŻENIE ZE ZDANIA SĄ BARDZO PODZIELONE.

 28. Brawo dla wójta! Wymienił franczyka na franka. Takiej koncepcji nie wymyśliłby nawet królczyk

 29. Kiedy dla potrzeb rodziny trzeba bylo zorganizowac Tylmanowska rowerowa … to Krolczyk byl potrzebny a nawet zostal przewodniczacym , murzyn zrobil swoje murzyn moze odejsc … ale zycie kolem sie toczy, nie zapominaj panie nowy przewodniczacy .

 30. beda nowe etaty w gminie, szkolach lub innych jednostkach dla kolaborantow i wtedy bedzie wiadomo kto !bedziemy bacznie obserwowac .

 31. Calej tej intrygi nie wymyslil wojt ani nikt z rady ,za tym stoi urzednik albo grupa urzednikow trzymajaca wladze i pilnujaca ukladu , dlatego po zmianie wladzy nalezy zrobic przeciag w gminie i bardzo mocno ja przewietrzyc .

 32. Zapraszam wszystkich użytkowników w piątek na Drogę Krzyżową, a Emila do zakrystii.

 33. czytam czytam czytam i mogę stwierdzić jeszcze nikt sie nie narodził zeby każdemu dogodzić …Konopka zły Jurkowski zły to kto bedzie dobry juz wam mówie NIKT!!!

  A to w jaki sposób wypowiadacie sie w komentarzach to mnie przerasta ciekawe jakbyście sie spotkali twarzą w twarz hmmm

 34. Wójt i reszta nie jest zachwycona, że sesje są nagrywane i poddawane do dyskusji opinii publicznej. Teraz każdy widzi, słyszy i sam może ocenić, który z radnych zabiera głos, który nie, który milczy przez 6 godzin itp

  Proponuję więcej, aby rejestrować posiedzenia każdej z komisji. Ciekawe co tam się dzieje!?

 35. A Tadek usuwa komentarze bo mu nie pasują. Piszą o nim gdy piszą o wujcie to nie usuwa komentarzy.

 36. Zbierać podpisy i referendum bo to tylko lata przeleca a łysy Władek Jagiela stefek będą tak siedzieć i nic no Mlynne ma radnych ją pierd… Panie Tadku niech PAN ich bacznie obserwuje patrzy na ręce i wymaga nieprzejmuj się niektórymi wpisami to rodzinka wójta nie wszyscy są jeszcze obsadzeni

 37. ODWOŁANIE WÓJTA NA WNIOSEK WYBORCÓW (czyli całkiem realny plan na to, jak stworzyć rząd CYWILIZOWANY)

  Z inicjatywą zorganizowania referendum w sprawie odwołania wójta mogą wystąpić również mieszkańcy gminy.

  Inicjatorem może być:

  grupa pięciu obywateli, którym przysługuje prawo wybierania do rady gminy,

  statutowa struktura terenowa partii politycznej działająca w danej gminy,

  organizacja społeczna posiadająca osobowość prawną, której statutowym terenem działania jest co najmniej obszar danej gminy.

  Inicjatorzy referendum powiadamiają pisemnie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą ludową wójta oraz komisarza wyborczego i w terminie 60 dni od powiadomienia zbierają podpisy wyborców ją popierających

  60-dniowy termin na zebranie podpisów mieszkańców gminy popierających inicjatywę referendum nie może być przedłużony.

  Aby referendum mogło zostać zorganizowane, inicjatywę musi poprzeć co najmniej 10% osób uprawnionych do głosowania.

  Wniosek wraz z zebranymi podpisami mieszkańcy składają komisarzowi wyborczemu. Komisarz wyborczy wydaje postanowienie o przeprowadzeniu referendum lub odrzuceniu wniosku mieszkańców nie później niż w ciągu 30 dni od dnia jego złożenia.

  Postanowienie o przeprowadzeniu referendum jest wydawane, gdy wniosek spełnia wymogi formalne oraz nie prowadzi do rozstrzygnięć sprzecznych z prawem.
  Komisarz wyborczy w postanowieniu o przeprowadzeniu referendum decyduje o terminie referendum.
  Na postanowienie komisarza wyborczego odrzucającego wniosek o przeprowadzenie referendum przysługuje skarga do sądu administracyjnego.

  Referendum

  Głosowanie za odwołaniem wójta powinno odbyć się w dzień wolny od pracy w ciągu 50 dni, co do zasady, od opublikowania postanowienia komisarza o przeprowadzeniu głosowania w wojewódzkim dzienniku urzędowym.
  Referendum jest ważne, jeżeli udział w nim wzięło nie mniej niż 3/5 liczby biorących udział w wyborze odwoływanego wójta. Wójt zostanie odwołany, gdy spośród ważnych głosów więcej będzie za odwołaniem niż przeciw.

  • Jak to się przekłada na liczby?

  • Znalazłem.
   Aby zorganizować referendum należy zebrać minimum 635 podpisów.
   Aby referendum mogło być uznane za ważne, musi w nim wziąć udział minimum 2245 osób.
   Aby odwołać wójta, większość z pośród biorących udział w referendum musi oczywiście zagłosować za odwołaniem. (W wyborach zagłosowało na Niego 1990 osób. Myślę, że na dziś bardzo, bardzo ono stopniało.)

   • najlepiej byłoby zimą, wtedy najwięcej ludzi, którzy pracują za granicą, wraca na święta do kraju. 🙂 A może po obaleniu wójta nawet wróciliby na stałe 🙂

 38. „Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej.” Albert Einstein

  A fanatycznym katolikom, należy przypomnieć,że tacy ludzie przychodzą na świat również z woli Boga – wszak od niego wszystko zależy. I gdyby mieli się nie rodzić, to by ich przecie nie było na tym świecie, Także choćby z tego powodu należy im się szacunek.

  Minister spraw zagranicznych z Niemiec,pan Guido Westerwelle jest gejem,którego bardzo szanują jego rządowi koledzy.Na 50-tych urodzinach pani kanclerz Merkel był wraz ze swoim partnerem.Związek tych panów jest w Niemczech powszechnie szanowany.

 39. Do Emila – nie masz bladego pojęcia ilu mieszkańców Ochotnicy wspiera Pana Królczyka, potrafisz tylko każdego obrażać, co świadczy o chamstwie i zakompleksieniu. Jest takie powiedzenie, że ten się śmieje kto śmieje się ostatni.
  Zastanawiam się tylko kto tych niektórych radnych wybierał. Towarzystwo to siedzi na stołkach do obrzydzenia za długo po kilkanaście lat, a żadnych zmian nie widać, zero pokory i samokrytycyzmu.
  Szanowni radni zapomnieli całkowicie o tym, że powinno się liczyć tylko dobro gminy, a nie czyjekolwiek interesy. Wraca to co było kiedyś – Ochotnica cofnięta w rozwoju o kilka lat – to bardzo przykre.

 40. Krótkowzroczność jakich mało, teraz wiadomo czemu wójt wygrał.

 41. Przeczytajcie sobie po kolei wszystkie Wasze komentarze, a potem zastanówcie się cz one pomogą w rozwoju Naszej OCHOTNICY?

 42. Czelaj patrz w niedzielę, jak pójdą do komuni, razem wójtem, będą i bić w piersi
  Zdrajcy oni gorsi jak Rusek

 43. Szkoda że wójt nie wie co o nim mówią mieszkańcy w rozmowach między sobą, spotykając się z nim oczywiście głaskają go bo nie chcą mieć problemów w urzędzie…

 44. Zobaczcie, sołectwo w Dolnej będzie budowało centrum gminy, a co ze szkołą w centrum znajdą się pieniądze na remont czy nie? Szlag mnie trafia, trzeba było przed wyborami skrodne pokazać, a u nas nic od 20 lat. A teraz centrum. Szkoła ważniejsza, ludzie co wy robicie????? I same szychy w komisji, a może by tak ludzi na zebraniu wiejskim zapytać co robić, szkołę czy koło gminy? Wójt już wydał prawie 100 tysięcy na swój gabinet, teraz kolejne na kosteczki i trawniczki, po kiego h … ?

  4.1. Jury Konkursu składa się z ośmiu sędziów konkursowych:
  1) Przewodniczący – Stanisław Jurkowski – Wójt Gminy Ochotnica Dolna,
  2) Sędzia Konkursowy– Franciszek Ziemianek – Przewodniczący Rady Gminy
  3) Sędzia Konkursowy – Tadeusz Kudłacz – Kierownik Referatu IGŚ
  4) Sędzia Konkursowy – Maria Franczyk – Radna Rady Gminy Ochotnica Dolna
  5) Sędzia Konkursowy – Leszek Wiatr – Radny Rady Gminy Ochotnica Dolna
  6) Sędzia Konkursowy – Stefan Nogawka – Radny Rady Gminy Ochotnica Dolna
  7) Sędzia Konkursowy – Jan Franczyk – Radny Rady Gminy Ochotnica Dolna
  8) Sędzia Konkursowy – Wojciech Chlipała – Sołtys Sołectwa Ochotnica Dolna

  • A co z chodnikiem w Ochotnicy Dolnej byl projekt byla kasa ale juz jej chyba nie ma bo i o chodniku zrobilo sie cicho. Gabinecik blyszczy a piesi beda chodzic rowami jak dotad. Przyjedzie prezydent bedzie mu co pokazac, smieci puszki no chyba ze rowow nie wykosza.

   A tak przy okazji z referendum o odwolaniu wojta tez by mozna bylo zrobic niezla promocje gminy.

 45. Zobaczcie, sołectwo w Dolnej będzie budowało centrum gminy, a co ze szkołą w centrum znajdą się pieniądze na remont czy nie? Szlag mnie trafia, trzeba było przed wyborami skrodne pokazać, a u nas nic od 20 lat. A teraz centrum. Szkoła ważniejsza, ludzie co wy robicie????? I same szychy w komisji, a może by tak ludzi na zebraniu wiejskim zapytać co robić, szkołę czy koło gminy? Wójt już wydał prawie 100 tysięcy na swój gabinet, teraz kolejne na kosteczki i trawniczki, po kiego h … ?

  4.1. Jury Konkursu składa się z ośmiu sędziów konkursowych:
  1) Przewodniczący – Stanisław Jurkowski – Wójt Gminy Ochotnica Dolna,
  2) Sędzia Konkursowy– Franciszek Ziemianek – Przewodniczący Rady Gminy
  3) Sędzia Konkursowy – Tadeusz Kudłacz – Kierownik Referatu IGŚ
  4) Sędzia Konkursowy – Maria Franczyk – Radna Rady Gminy Ochotnica Dolna
  5) Sędzia Konkursowy – Leszek Wiatr – Radny Rady Gminy Ochotnica Dolna
  6) Sędzia Konkursowy – Stefan Nogawka – Radny Rady Gminy Ochotnica Dolna
  7) Sędzia Konkursowy – Jan Franczyk – Radny Rady Gminy Ochotnica Dolna
  8) Sędzia Konkursowy – Wojciech Chlipała – Sołtys Sołectwa Ochotnica Dolna

  • Wójt z terenów obok Gminy chyba chce zrobić Abu Zabi:)

  • A kogo uważasz za „szychę”?

   SZYCHA czołowy przedstawiciel, dostojnik, dygnitarz, figura, gruba ryba, gwiazda, indywidualność, lepszy gość, mąż stanu, osobistość, postać, prominent, sława, VIP, znakomitość.

   Nie widzę tutaj nikogo takiego, nie tytułuj ich tak bardzo, moim zdaniem wystarczy Pani i Pan:)

 46. To kiedy ta lista o odwołanie niema na co czekać działać konkretnie

Napisz odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Loading Facebook Comments ...
'); });
'); });