Interpelacje zapytania i wnioski radnych oraz odpowiedzi z XV sesji zwyczajnej 16.XI.2015 r.

Awanturnicze zachowanie byłego przewodniczącego Rady Gminy Jana Franczyka zdominowało punkt interpelacje zapytania i wnioski radnych. Padły również pytania o oznakowanie dróg gminnych oraz szereg innych kwestii.
Zobaczcie nagranie interpelacji i zapytań radnych oraz odpowiedzi.

 

9 komentarzy

  1. Panie radny Franczyk…. Niech że się Pan tak troszkę czasami zastanowi zanim coś powie… ale dał pan popis z tym żeby poprosić Straż Pożarną aby pojechała obcinać drzewa koło drogi ? Przecież w kompetencjach straży pożarnej jest w głównej mierze przeciw działanie pożarom, oraz zwalczaniem zagrożeń i skutków klęsk żywiołowych oraz organizowanie i prowadzenie akcji ratowniczych… Nie wiem jaką politykę prowadzi OSP w Ochotnicy Dolnej ale wedle prawa każdy jeden wyjazd jednostki musi być zgłoszony do PSP chyba że u was kierujecie się własnymi zasadami. Suma sumarum od utrzymania dróg powiatowych jest Powiatowy Zarząd Dróg a Pan jako były przewodniczący powinien to wiedzieć a myśli Pan że od obcinania gałązek koło drogi jest Straż Pożarna… Brawo !

  2. Panie F. z tego co wszyscy wiedzą to apteka całodobowa jest w Szczawnicy na 100 %. Opieka nocna i całodobowa jest w Krościenku . To gdzie Panu tą receptę o 0.30 w nocy wypisali że bliżej i po drodze Panu było do P. Gagatek pojechać j jak Pan sam powiedział wielkie uczulenie „gęba” spuchła, trudności z oddychaniem, itp. O co Pan interpelujesz?????
    Ponadto Pańskie zachowanie na obradach organu uchwałodawczego, który reprezentuje nasza Gminę jest wielką promocją Pana osoby – niestety klasy i ogłady Panu zabrakło.

  3. za tego wójta wyciągu nie było i nie będzie

  4. Czy następnym etapem będzie ustawienia znaków droga pieszo-rowerowo-konna?

  5. Czy przypadkiem radny Franczyk nie był pod wpływem alkoholu?

  6. Na święta zjężdzam z Norwegi wraz z zarobioną kasą z kolegą wybudujemy wam wyciąg…

Napisz odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Loading Facebook Comments ...
'); });
'); });