Misja

Tadeusz KrólczykDrodzy widzowie,

Ochotnica.TV jest lokalną telewizją internetową. Kanałem, którym szerokim strumieniem popłyną informacje dot. naszej społeczności.

Wybory samorządowe, które odbędą się 16 listopada są doskonałą okazją do uruchomienia programu informacyjnego, który mam nadzieję zapełni pustkę medialną w naszej gminie.

Stworzyłem Ochotnica.TV również po to, aby zainteresować mieszkańców naszej gminy sprawami samorządowymi i pokazać w jakim stopniu funkcjonowanie samorządu wpływa na nasze życie.

Mieszkańcy mają prawo do informacji. XXI w. zobowiązuje, dlatego staramy się zrobić wszystko, aby plotka nie była  jedynym źródłem informacji w naszej gminie.

W dniu dzisiejszym wystartowała pierwsza plakatowa akcja promocyjna Ochotnica.TV pod hasłem: NIE WIERZ PLOTKOM. OGLĄDAJ Ochotnica.TV

Proszę wszystkich o lajkowanie naszego profilu na facebooku oraz o przekazywanie innym informacji o naszym istnieniu.

Proszę również o kierowanie do nas informacji o ciekawych wydarzeniach, imprezach kulturalnych i  spotkaniach wyborczych.

Chciałbym zainicjować dyskusję na naszym forum na tematy, mające bardzo ważne znaczenie dla przyszłości nas wszystkich . Czy turystyka rozwija się u nas tak jak powinna? Czy samorząd skupia się na ważnych problemach ludzi? Czy można rządzić lepiej niż do tej pory?

Zapraszam do dyskusji,

Tadeusz Królczyk